باربری با وانت – اسباب کشی با وانت

در اسباب کشی با اتومبیل های وانت به چه نکاتی باید توجه کرد؟

 

اسبابکشی با وانت _ باربری با وانت : بسیاری از مردم برای کاهش هزینه های خود در هنگام اسباب کشی از وانت استفاده میکنند و خود فرآیند بسته بندی و جابه جایی را انجام می دهند. برای این کار باید به چند تکته توجه کرد:

باید بدانید که بدلیل حجم کمتر وانت ها نسبت کامیون ها, حمل بار با وانت به دقت و حوصله احتیاج دارد. استفاده از تمام فضای موجود در وسیله‌ نقلیه‌ اسباب‌کشی نکته‌ای کلیدی است. در غیر این صورت مجبور به دوباره‌کاری می‌شوید و حتی ممکن است با بار زدن اشتباه به وسایلتان خسارت بزنید. علاوه بر خسارت مالی زمان زیادی را برای برطرف کردن مشکل بوجود آمده هدر می دهید.

ابتدا لوازم سنگینتر و حجیم تر

لوازم سنگین تر و بزرگتر مانند یخچال و ماشین لباسشویی را در انتهای فضای وانت بار بزنید. اینکار بدلیل امنیت و جلوگیری از تکان های زیاد هنگام جابه جایی است.

کارتن های بزرگتر و بعد کارتن های کوچکتر

کارتن های بزرگتر را بعد از لوازم یخچال و ماشین لباسشویی و ظرفشویی بار بزنید.

سپس نوبت به کارتن های کوچکتر میرسد که می توان روی کارتن های بزرگتر گذاشت.

بسته بندی لباس ها و پتو ها

بسته بندی بعضی لوازم مانند لباس ها و پتوها باید در ابعاد کوچکتر باشد. زیرا ابعاد بزرگ بسته بندی باعث میشود جای کافی برای لوازم دیگر نباشد. اما ابعاد کوچک را میتوان روی هم قرار داد.

در انتها

قسمت بالای اتاق وانت هم برای باربری مورد استفاد قرار میگیرد. اما باید دقت داشته باشید که وسایل بزرگتر . سبکتر را میتوانید در این قسمت قرار دهید. اما حتما باید دقت داشته باشید ارتفاع بار زیاد نشود یا از عرض ماشین بیشتر نشود. کارتن های بار را در قسمت بالای وانت قرار ندهید.

حتما دقت کنید که درب بشت وانت بسته شود. بسته نشدن درب وانت بسیار خطرناک است و ممکن است هنگام جابه جایی برای شما یا اتومبیل های دیگر مشکل ساز شود.

 

در هر یک از مراحل پر کردن و حمل بار با وانت باید اثاثیه را با استفاده از طناب و بندهای کشی سر جایشان محکم کنید و از ایمنی آن‌ها مطمئن شوید. برای افزایش ایمنی وسایل بهتر است از پلاستیک‌های ضدضربه استفاده کنید . برای اینکه گردوغبار کم‌تری روی وسایل بنشیند سطح اسبابتان را با پوشش‌های پلاستیکی بپوشانید.

اسباب کشی با وانت بارها می تواند اسباب کشی را برای شما سخت و دشوار کند. در صورت امکان از کامیونت های اسباب کشی استفاده نمایید.

اسبابکشی با وانت _ باربری با وانت

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *