باربری شمال

باربری شمال


اسباب کشي و نقل مکان يکي از دغدغه هاي افرادي است که ميخواهند به مکان ديگري جهت زندگي و يا کار نقل مکان کنند. و پس از آماده شدن محل زندگي و يا دفتر کار بايد به فکر جا به جايي وسايل باشيد

چند مسئله که باید قبل از جابجايي بار توجه کرد

بسته بندي وسايل و اثاثيه منزل و يا محل کار بصورت اصولي
• استفاده از نيروي کمکي جهت بسته بندي و جابجايي بار
• استفاده از لوازم و وسايل حرفه اي جهت بسته بندي
• در اختيار داشتن خودروهاي باربري مانند کاميون و يا کاميونت جهت ارسال وسايل و لوازم بسته بندي شده به مقصد
• اطمينان از سرعت و دقت کافي و عدم وارد شدن هرگونه آسيب و يا گم شدن وسايل نداشتن استرس و فشار بر روي افراد، خانواده ومسائل دیگری که باعث ازار است ازجمله بعد از کار مجبور به جا به جایی وسایل میشوند و فرصت استراحت و از دست دادن تعطیلات انها میشود و خطر اسیب وسایل حین جا به جایی نیز هست و….

آماده سازي وسايل منزل به ويژه لوازم شکستني و يا برخي از لوازم خانگي بزرگ و سنگين مانند ماشين لباسشويي، يخچال فريزر،پيانو و گاز و يا گاوصندوق هاي بزرگ تخصصي است و بهتر است که چنين موارد را به کارگران حرفه اي باربري سپرده شوند. آماده سازي وسايل و لوازمي مانند پيانو، فوتبال دستي، لوسترهاي بزرگ و وسايل قيمتي هم که از اهميت بالايي برخوردار است.

 

مزاياي شرکت باربري شمال
توجه داشته باشيد که با کمک اطرافيان و حتي نزديک بودن مقصد ريسک صدمه ديدن وسايل و فشار بر روي بدن افراد را کم نميکند در حالي که باربري شمال با استفاده از افراد با فيزيک بدني مناسب و قوي و با استفاده از وسايل مخصوص براي جا به جايي اين احتمال را به حداقل مي رساند.

 

از طرف ديگر جهت حمل و نقل اسباب و اثاثيه به مقصد نياز به خودروهاي مخصوص باربري و حمل بار است. ماشين هايي از نوع سبک و يا سنگين که بار و وسايل بسته بندي شده در آنها قرار داده مي شود تا به مقصد ارسال شوند. که باربری شمال داراي خودروهايي آماده و مجهز میباشد و بسياري از آنها رانندگان حرفه اي نيز در اختيار دارند. رانندگاني مجرب که ضمن آشنايي با مناطق مختلف مازندران، وضعيت ترافيک، جاده ها، بزرگراه ها به خوبي مي توانند اموري مانند حمل و جابجايي را انجام دهند.

 

کامیون ها و وانت بار هایی که با قیمت ارزان به سراغ ان ها می روید بدون بیمه کردن هستند و در صورت خسارت جوابگوی شما نیستند و چون زیر نظر اتحادیه نیستند در اخر کار امکان ادعای قیمت بیشتر را نیز ممکن است داشته باشند

 

در عوض استفاده از خدمات اسباب کشي باربری شمال موجب مي شود که شما نه تنها براحتي و با خيال آسوده اقدام به جابجايي بار و وسايل خود کنيد بلکه در صورت بروز هر گونه آسيب و يا گم شدن وسايل خود بتوانيد ادعاي خسارت کنيد. اين شرکتها با داشتن مجوز رسمي از اتحاديه باربري براحتي مي توانند پاسخگوي نيازهاي مشتريان خود باشند .

در مجموع مهمترين مزاياي اسباب کشي و اثاث کشي با استفاده از شرکت باربري شمال عبارتند از:

• تسريع در کار
• دقت در بسته بندي براي جلوگيري از اسيب احتمالي
• استفاده از ماشين هاي مسقف از جمله کاميون و کاميونت هاي درجه يک
• ارسال بهترين کارگران حرفه اي اتوبار (و يا در صورت درخواست مشتريان ارسال کارگر خالي)
• ارائه بيمه باربري و حمل بار
• امکان اجاره انبار جهت قرار دادن وسايل و لوازم بصورت موقت
• در اختيار داشتن بهترين رانندگان حرفه اي خودروهاي باري
• استفاده از بهترين لوازم بسته بندي براي اسباب کشي مانند استرچ رپ، بابل رپ، چسب زن، کارتن هاي چند لايه محکم و
• راهنمايي و مشاوره مشتريان در رابطه با چگونگي باربري
خدمات ويژه اسباب کشي سالمندان و سالخوردگان رائه فاکتور رسمي و قيمت هاي مناسب بر اساس نرخ هاي پايه اعلام شده توسط اتحاديه باربري و مزاياي ديگري که همه موجب مي شوند به شما توصيه کنيم که امور اسباب کشي و جابجايي بار خود را در شمال به باربري شمال بسپاريد. شرکت باربري باربري شمال با سالها تجربه در مناطق مختلف ازجمله چالوس و نوشهر وبابل و نور و قائم شهر و محمود اباد ورامسر وبابلسر وامل وکلاردشت و… در خدمت شماست. با تماس با باربري شمال يک اسباب کشي بي دردسر وبي خط را تجربه کنيد.

 

برای تماس با شرکت باربری شمال با شماره های زیر تماس بگیرید:

   ۰۹۱۱۵۶۹۰۱۱۵        ۰۹۳۶۴۶۳۹۹۱۶

۰۹۱۱۶۷۹۳۴۱۵     ۰۹۱۱۷۸۸۹۹۱۶  ۰۹۱۵۰۹۴۷۱۴۰

 

اسباب کشي منزل
کارگر براي جابجايي وسايل منزل
روزهاي مبارک براي اسباب کشي منزل
ليست کارهاي اسباب کشي
کارگر چيدمان منزل
اسباب کشي منزل در مازندران
نحوه بسته بندي وسايل براي اسباب کشي
عکس اسباب کشي منزل
ليست کار هاي اسباب کشي و حمل و نقل

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *