به نام خداوند جان و خرد

جا به جایی اثاثیه منزل و اداره جات تخصص چندین ساله ماست آن را ما بخواهید.

باربری شمال در حمل و جا به جایی اثاثیه در استان های شمالی تجربه بسیار بالایی دارد و شناخت کامل به جاده ها باعث تسریع در این کار میشود.

باربری شمال با مدیریت اقای ابراهیمی میباشد شما میتوانید با تماس به شماره های ذیل تماس بگیرید:09116793415

              09117889916        09150947140

باربری بهشهر

جا به جایی بار

اثاث کشی در نور و بهشهر و نوشهر

باربری شمال در شمال کشور مستقر ولی در تمامی شهر ها نیرو های جا به جایی اثاثیه نیز دارد.شما از شمال کشور و تمامی استان های ان می توانید برای جا به جایی جهاز .بار و اثاثیه منزل و اداره خود و…. با ما تماس گرفته تا از شرایط حمل بار ،لیست قیمت، روز های ازاد برای حمل بار شما و… مطلع شوید .

حمل و نقل کار پر مخاطره ای است که باید با دقت بسیار بالا و با استفاده از کارگران مجرب و رانندگان اشنا به جاده انجام شود تا استرس شما راغ به حداقل برساند…

 

جا به جایی اثاثیه را می توانید با خیال راحت به ما بسپارید زیرا ما با بیمه نامه و بارنامه و… خیال شما را اسوده خواهیم کرد که در صورت وقوع حادثه بیمه تمام و کمال هزینه را به شما پرداخت خواهد کرد…

 

اقای ابراهیمی بصورت شبانه روزی در زمینه حمل و نقل به شما عزیزان مشاوره خواهد داد و شما بصورت رایگان میتوانید از تجربیات ایشان استفاده کنید.

 

تفاوت باربری شمال با سایر باربری ها

 

اثاثی ترین تفاوت ما با سایر باربری ها امنیت بار شما است زیرا با استفاده از بسته بندی وسایل و پتو کار کامیونت های مسقف و … بار شما در امنیت کامل است زیرا اسیب به بار شما باعث ایجاد هزینه اضافی در جا به جایی بار میشود.

 

باربری

حمل بار در نور

 

 

 

Home

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *