حمل یخچال ساید بای ساید به خاطر وزن و قیمت و ابعادش چالش بر انگیز است
یخچال ساید به دلیل شرایطی همچون وزن و ابعاد و وجود پله های خانه و اپارتمال جا به جایی را برای افراد سخت میکند .

در اینجا به شما توضیح میدهیم که چگونه میتوانید یخچال ساید بای ساید را جا به جا کنید و فرقی نمیکند که یخچال ساید بای ساید از چه مارکی باشد و تا زمانی که این مطالب را نخواندید دست نگاه دارید.

 

شما میتوانید متخصص شهرتان کمک بگیرید :    مدیریت ابراهیمی       09115723235   09117889916

آماده‌سازی برای جابجایی یخچال ساید
روش‌های حمل یخچال ساید بای ساید
حمل یخچال ساید از پله
نصب و راه‌اندازی یخچال ساید
مشکلات پس از حمل ساید بای ساید
استخدام کارگر حمل یخچال

آماده‌سازی برای جابجایی یخچال ساید بای ساید

جابجایی یخچال ساید به شکل صحیح و اصولی با نحوه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی و انتخاب یک ماشین باربری مناسب ارتباط مستقیم دارد. اما پیش‌نیاز حمل یخچال ساید بای ساید به صورت ایمن، آماده‌سازی صحیح آن است.

قبل از حرکت یخچال ساید بای ساید تمامی وسایل و مواد غذایی را از درون ان خارج کنید چرا که موجب سنگینی بی فایده شده و جا به جایی را مشکل میکنید .در حین جابه جایی موجب صدمه دیدن داخل یخچال میشود.

و امکان هرگونه  آسیب  را به حداقل می‌‌رساند. نگران حرکت کردن قفسه‌ها هم لازم نیست باشید.

 

حمل یخچال ساید بای ساید

 

قبل از تماس با با کارگران برفک های درون یخچال را اذبین برید میتوانید از سشوار برای این کار کمک بگیرید چرا که اگر از این مرحله بگذرید و نا دیدیه بگیرید موجب میشود ک در حین جا به جایی یخ ها اب شده و وسایل دیگر را خیس کند.

 

به یاد داشته باشید که با حتی خواندن مطالب اگر از کارگران مرجب ما استفاده کنید خیال خود را از بابت هر گونه نگرانی راحت میکنید.چرا که تجربه و مهارت این کار را دارند .شرکت باربری مازندران اینجاست تا به شما کمک کند

 

جابجایی یخچال ساید

حمل یخچال ساید از پله

در هنگام جا به جایی درب های یخچال را با کمک متخصص جدا کنید که جا به جایی را برای شما اسان میکند و اگر اینکار را نمیکنید قبل ان درب هارا چسب بزنید تا از باز شدن ناگهانی ان جلوگیری کنید.

در هنگام جا به جایی یخچال حواستان باشد که ان را کج نکنید و به صورت افقی جا به جا نکنید چرا که روغن کمپرسور به داخل لوله های خنک کننده میرود و باعث مشکلات میشود

 

برخی افراد بدون احساس مسئولیت میگویند که اینکار اسیبی به یخچال نمیرساند، به شرط آن که ابتدا دفترچه راهنمای دستگاه را بخوانید. همچنین پس از قرار دادن یخچال در مکان جدیدش، به مدت 24 ساعت آن را روشن نکنید. ما پیشنهاد می‌کنیم این ریسک را به جان نخرید، و مانند کارگر حمل یخچال، جابجایی یخچال ساید را اصولی و به صورت عمودی انجام دهید.

بخش مهم دیگر قسمت پشت یخچال که موتور ان است بسیار حائض اهمیت است و که اسیب نبیند مخصوصا در حین بالا بردن از پله ها.

 

کارگر حمل یخچال ساید بای ساید

استفاده از چرخ حمل بار برای جابجایی یخچال ساید

 

یک خلاقیت در اسباب کشی برای جابجایی یخچال ساید استفاده از چرخ‌های حمل بار است. این وسیله ساده حرکت دادن یخچال ساید به شکل عمودی را به طرز عجیبی روان‌تر و آسان‌تر می‌کند.

کارگر حمل یخچال هم معمولا از همین وسیله برای حمل یخچال از پله استفاده می‌کند؛ البته در کنار کمربندهای مخصوص. کارگر حمل یخچال با این کمربندها دستگاه را در جای خود محکم کرده، و کار خود را باز هم کمی ساده‌تر می‌کند.

اکیدا توصیه میشود که این کار را به یک گروه سه نفره بسپارید که نگرانی شمارا به حداقل برساند.

حرکت دادن یخچال ساید

نصب و راه‌اندازی یخچال ساید بای ساید

پس از جابجایی یخچال ساید بای ساید و قرار گرفتن آن در محل جدید، باید آن را مجددا نصب و راه‌اندازی کنید. هنگام نصب و راه‌اندازی یخچال ساید بای ساید این نکته را در ذهن داشته باشید: بلافاصله پس از حمل ساید بای ساید پریز آن را به برق وصل نکنید؛ چون مایع درون کمپرسور باید کاملا ثابت باشد تا یخچال بتواند کار کند.

پس از اینکه جابجایی یخچال ساید، نصب و راه‌اندازی آن را به پایان رساندید، ممکن است با مشکلاتی روبه‌رو شوید. در ادامه این مشکلات و مهمترین دلایل آن را بررسی کرده‌ایم.

 

حمل ساید بای ساید

مشکلات رایج بعد از حمل ساید بای ساید

در ادامه مشکلات رایج را در این رابطه توضیح میدهیم:

روشن نشدن یخچال

بسیاری اوقات پیش امده که یخچال ساید بای ساید بعد از نصب روشن نشود اول پریز را چک کنید که برق داشته باشد.

در اکثر موارد، روشن نشدن یخچال از برق نداشتن پریز ناشی می‌شود، به همین سادگی. البته خرابی ترموستات، مشکل اورلود (overload)، خرابی سیم رابط و … هم از دیگر دلایل روشن نشدن دستگاه پس از جابجایی یخچال ساید بای ساید هستند.

خیس بودن اپراتور و ریختن آب

از آزاردهنده‌ترین ایرادات پس از حمل ساید بای ساید همین مشکل است، که معمولا به دلیل تنظیم نبودن ترموستات روی درجه مناسب بروز می‌کند. تنظیم نبودن ترموستات باعث ضعیف شدن فنر زیر اهرم کلید می‌شود. در نتیجه آن زمان استراحت ترموستات افزایش می‌یابد، و اپراتور خیس می‌شود.

 

در اسباب کشی حمل و نقل ساید بای ساید بسیار مهم است که هرگونه اسیب ممکن است که این یخچال گران قیمت را از کار بیندازد و هزینه بردار شود.تیم باربری مازندران اینجاست که این استرس را از شما بگیرد.

با افرادی با تجربه در خدمت شما هستیم:به مدیریت ابراهیمی 

   09115723235    09117889916

لیست باربری های گناباد
لیست باربری های برازجان
لیست باربری های سیرجان
لیست باربری های محلات
لیست باربری های مجاز تهران
باربری های ایران
لیست باربری های تهران به شهرستان
لیست باربری های سبزوار

میهن بار نوشهر
کندوان نوشهر
استوار ترابر متین نوشهر
چالوس بار
اتوبار نگین آمل
شرکت اثاث کشی ماهان بار آمل
شرکت پاسارگاد بار آمل
خدمات اثاث کشی اطلس بار
مسلم بار آمل
باربری نجفدری
باربری وطن آمل

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *